Німецька кухня
Регіональні особливості німецької кухні
Німецька кухня є однією з основних європейських національних кухонь. Як і в багатьох інших країнах, кухня в Німеччині розділена по регіонах, є, звичайно, загальноприйняті традиції, але все ж кожен регіон має свою особливість і обов'язково має свою історію. Наприклад, Баварія славиться дуже ситними стравами, зокрема смаженою свининою, яка подається з картопляними галушками. Але навіть у Баварії є райони зі своїми кулінарними особливостями, наприклад, форель, яку часто подають у баварському окрузі. На захід від Баварії в Авіа можна спробувати локшину з тушкованою яловичиною. Ця страва дуже популярна у всіх регіонах Німеччини, за винятком регіону Рейн. У північно-західній частині Німеччини, де в основному розвинена вугільна промисловість, айнтопф є дуже популярною стравою серед шахтарів. У нього входить м'ясо і овочеве рагу; цю страву часто називають «одним горщиком», оскільки всі інгредієнти готуються разом.
Німецька кухня та святкові страви
Німецький календар усіяний різноманітними святами та фестивалями. Щороку в першу неділю Адвенту – періоду перед Різдвом – багато християнських родин готують адвентовий вінок. Вінок зроблений з гілок вічнозелених дерев та прикрашений чотирма червоними свічками. Вінок можна підвісити до стелі, прикрасити червоними стрічками або поставити в центрі обіднього столу. Щонеділі, а їх перед Різдвом чотири, збираються родини, щоб колядувати. Звичайно, яке свято може обійтися без застілля. У різдвяний період готують найрізноманітнішу випічку, готують особливий різдвяний хліб. Всі діти в Німеччині чекають 6 грудня, коли приходить Святий Миколай, діти вірять, що у нього є велика книга, в якій написано, хто поводився добре, а хто погано. І, звичайно ж, хороші діти отримують подарунки у вигляді солодощів та пряників. На Різдво багато батьків разом з дітьми готують пряниковий будиночок, прикрашаючи його різними солодощами. І ось довгоочікуване Різдво – воно настає в ніч з 24 на 26 грудня. 24 числа вся родина збирається за столом, де на них чекає улюблена різдвяна страва – запечена гуска з овочами та картопляними галушками. Якщо в родині є мисливці, основною стравою може стати печеня з оленини. Навесні після тривалого посту жителі Німеччини святкують Великдень. Діти починають полювати на пасхального кролика, вірячи, що в пасхальному кролику заховано яйце. На великодньому столі центральною стравою є печеня з баранини або баранини.
Німецькі рецепти страв для Октоберфесту
Протягом усього літа кожне місто і кожна область відзначає своє свято, проходить фестиваль з різноманітними національними стравами. У вересні в Мюнхені проходить всесвітньо відомий Октоберфест. Мільйони людей стікаються до Баварії з усього світу. Під час фестивалю всі п'ють пиво та їдять різноманітні німецькі страви. Закуски до пива – це копчена вирізка, смажена риба, шинка, курка-гриль, ребра, квашена капуста, гарячий німецький картопляний салат, парові сосиски, всілякі бутерброди – всього і не перелічити.
Німецькі рецепти на кожен день
Повсякденна їжа в Німеччині трохи відрізняється від святкового чи фестивального меню. Звичайно, є великий асортимент страв зі свинини і птиці, але все це використовується в поєднанні з великою кількістю овочів, як сирих, так і тушкованих. М'ясо часто подають з картоплею і салатом. Такі супи, як айнтопф, в основному готують в холодну пору року, іноді подають як основне блюдо, оскільки цей суп дуже густий. Айнтопф – це загальна назва всіх густих супів, він буває пісним, з куркою, м'ясом або рибою. Крім м'ясних основних страв, німецька кухня https://kashevar.com/ua/recipes/germany багата на салати, до складу яких входять квашена капуста, яблука, буряк і дуже улюблена німцями стручкова квасоля. Що стосується десертів і випічки в Німеччині, то їх не прийнято подавати після їжі, їх їдять окремо в якості перекусу в другій половині дня. Німецькі господині славляться своїми десертами та кондитерськими виробами, які коштують один шварцвальдський вишневий торт або яблучний пиріг. До кави подають випічку та десерти. Дивно, але жителі Німеччини п'ють каву більше, ніж пиво, хоча всі знають, що там п'ють багато пива, навіть в деяких регіонах дуже популярний пивний суп.