Перейти до основного вмісту

Кухні світу

Вірменська кухня

Вірменська кухня – найдавніша національна кухня на території Закавказзя, при цьому вона містить як традиційні, так і сучасні вірменські рецепти страв.

Російська кухня

Російська кухня – традиційна кухня російського народу та інших народів, які мешкають на території Росії.

Французька кухня

Французька кухня відома у всьому світі високою кухнею, але французька кухня містить багато рецептів звичайних домашніх страв.

Марокканська кухня

Марокканська кухня являє собою одну з найбагатших національних кухонь у світі, рецепти та страви марокканської кухні відомі у всьому світі.

Мексиканська кухня

Мексиканська кухня являє собою поєднання іспанської кухні та традиційної кухні ацтеків, що раніше жили на території Мексики.

Молдавська кухня

Молдавська кухня є досить самобутньою, незважаючи на вплив кухонь інших країн, Молдова змогла сформувати свою унікальну національну кухню.

Азербайджанська кухня

Азербайджанська кухня завдяки великій кількості доступних продуктів пропонує широкий асортимент рецептів національних страв.

Турецька кухня

Турецька кухня включає в себе багато традиційних рецептів, однією з особливостей турецької кухні є її поділ на кліматичні зони Туреччини.

Грузинська кухня

Грузинська кухня – одна з кухонь Кавказу, рецепти грузинської кухні поєднують традиції азіатських кухонь та кулінарні особливості європейських країн.

Німецька кухня

Німецька кухня, як і багато інших національних кухонь, ділиться на регіони Німеччини – в кожному є своє фірмове німецьке блюдо, яке обов'язково має свою історію.

Білоруська кухня

Білоруська кухня має свої неповторні особливості, які відрізняють її від решти національних кухонь світу.

Іспанська кухня

Іспанська кухня дуже різноманітна, в ній є суттєві регіональні відмінності, вона включає безліч традиційних рецептів страв.

Італійська кухня

На сьогоднішній день італійська кухня займає місце не тільки найкращої кухні у світі, а й однієї з наймодніших кухонь.

Болгарська кухня

Болгарська кухня поєднала у собі кулінарні традиції країн Європи, Середземномор'я, Азії та вплив кухонь слов'янських народів.

Грецька кухня

Багатовікові традиції та відповідальний кулінарний підхід створює ту грецьку кухню, рецепти страв якої можна спостерігати на сьогоднішній день.

Індійська кухня

Індійська кухня має багату історію та традиції, рецепти індійських страв відрізняються широким використанням спецій та приправ.

Єврейська кухня

Історія єврейської кухні має свої унікальні особливості, як і будь-яка інша, єврейська кухня має досить давню історію та кулінарні традиції.

Японська кухня

Японська кухня є однією з найбільш самобутніх кухонь світу, і японські рецепти використовують переважно свіжі продукти.

Американська кухня

Американська кухня сформувалася під вплив національних кухонь народів, які освоювали Америку, у поєднання з кулінарними традиціями корінного населення.

Китайська кухня

Китай є однією з найдавніших цивілізацій у світі, і, як наслідок, китайська кухня розвивалася протягом тривалого часу.

Українська кухня

Українська кухня багата на різноманітні рецепти страв, українська кухня має унікальну історію, походження та культурні традиції.

Узбецька кухня

Узбецька кухня відрізняється оригінальністю рецептів страв і своєрідною манерою їх приготування, рецепти узбецької кухні мають неповторний колорит.

Англійська кухня

Англійська кухня включає традиційні англійські страви, а також безліч рецептів страв, запозичених в інших країн.

Шведська кухня

Шведська кухня, при всій своїй уявній простоті, включає в себе безліч рецептів найрізноманітніших страв – від маринованого оселедця до солодкої випічки.